AS „RBSSKALS” grupas uzņēmumi sadarbojas ar SIA „LandorsL” kopš 2008. gada.

Sadarbībā ar Mājaslapa.lv profesionāļiem ir izstrādāts RBSSKALS grupas un RBSSKALS Serviss interneta vietņu dizains un mājas lapu funkcionālie risinājumi. Veiksmīga un idejām bagāta sadarbība ar Mājaslapa.lv darbiniekiem veidojās strādājot pie ideju ģenerēšanas uzņēmumu interneta vietņu funkcionālajiem risinājumiem, to variantu izstrādē un testēšanā.

Mums ir gandarījums sadarboties ar profesionālu un pieredzējušu darbinieku komandu un mūsu sadarbības ilgtspēja ir kā apliecinājums viņu kvalitatīvajam darbam un novatoriskajai pieejai arī tehnisko un pragmatisko nozaru pārstāvjiem.

AS RBSSKALS
Ivonna Dzelme

Ja runājam par veidu kādā notika vienošanās par lapas izveidi – ļoti konstruktīvi un bez liekām darbībām. Dizainu arī izdevās attiecīgajai versijai saskaņot pietiekami ātri. Visas korekcijas un papildinājumi arī notiek pietiekami ātrā tempā. Varu piebilst pāris lietas, kuras ir vitāli nepieciešamas, tādiem uzņēmumiem kā Dendrolight Latvija – pirmkārt, palīdzība ar koncepcijas izstrādi (pamatojoties un pat koriģējot esošo marketinga vai Image vīziju). Attiecīgi nepieciešama informācija par to kāds labums būs no, iespējams papildus, bet ne obligāti, tēriņiem. Piemēram sākuma flash, uc. lietas.

Dendrolight
Pēteris Vašuks

Mājaslapas/interneta veikala Stihija.lv funkcionalitāte ļauj veikt visas nepieciešamās izmaiņas un uzlabojumus gan dizainā, gan uzbūvē. Viss ir ļoti intuitīvi saprotams un ergonomiski izkārtots.

Stihija.lv
Andris

Man ļoti patik strādāt ar Jums un ar firmu Landors L (majaslapa.lv).

Viss tiek darīts atri un laba kvalitātē.

Ceru uz turpmāku sadarbību.

meb.lv
Oļegs Avtaikins

2009.gada nogalē majaslapa.lv izstrādāja mūsu uzņēmumam mājas lapu. Paldies projektu vadītājam Andim Silakaktiņam par visu jautājumu operatīvo risināšanu. Programmēšana tika paveikta salīdzinoši īsos termiņos un labā kvalitātē. Arī mūsu klienti ir apmierināti ar ērto Adventes vainagu apskati un pasūtīšanu caur mūsu mājas lapu www.amberrose.lv.

amberrose.lv
Evita Ružāne

Ar majaslapa.lv sadarbība sākās gadu atpakaļ, pavisam nejauši un īstajā mirklī. Informāciju par majaslapa.lv uzzināju gan no drauga, gan no YouTube klipiņiem, kuros ļoti vienkārši un saprotami tika atspoguļots kā top dažādas mājas lapas un, ka izveidot un administrēt mājas lapu nav tik sarežģīti kā sākumā likās! Es esmu ļoti priecīgs, ka esmu iepazinies ar Jūsu speciālistiem (it īpaši Andi). Kuri ir spējuši atbildēt uz visiem jautājumiem, uzklausīt manas vēlmes un vēlāk tās realizēt. Iesaku izvēlēties majaslapa.lv sniegtos IT risinājumus. Lai izdodās :)

percgridu.lv
Kaspars Erminass

Liels paldies, ka esat mūsu sadarbības partneri!

Visi darbi, ko lūdzam veikt, tiek padarīti savlaicīgi un pareizi.

Jo īpaši liels paldies Ancei, kura ievada mūsu sistēmā mārketinga kalendāru:)

Humanalatvia.lv
Maruta Dronka

Mājaslapas izveides procesā sadarbība bija laba. Arī lietošanas stadijā tika saņemtas nepieciešamās konsultācijas.

dzelzons.lv
Aldis Rutkis

Domāju , ka sadarbība ir bijusi veiksmīga un ceru .ka tāda būs arī turpmāk, kas balstās uz abpusēju sapratni , atsaudzību un palīdzību. Savlaicīgi bijām saņēmuši atbildes uz mūs interesējošiem jautājumiem.

Vienmēr jau kaut ko gribētos labāk un interesantāk, kaut ko vēl pamainīt mūsu m/jas lapā, lai būtu dinamiskāka un pilnīgāka, atpazīstamāka, bet saprotam, ka tas ir atkarīgs ne tikai no gribēšanas , bet arī varēšanas. Lai tad mēs varētu!

klubs50pret50.lv
Lilija Malēvica

Liels Paldies majaslapa.lv kolektīvam, īpašs paldies Andim Silakaktiņam un Ancei Purvinskai par operatīvi un kvalitatīvi veiktajiem darbiem mājaslapas Galdateniss.lv veidošanā un tās uzlabošanā.

Būsim priecīgi turpināt mūsu veiksmīgo sadarbību!

Galdateniss.lv
Aksels Ambergs

Esmu ļoti apmierināts ar mūsu līdzšinējo sadarbību veidojot balticgsa.com weblapu. Majaslapa.lv piedāvātie dizaina un web risinājumi vienmēr ir atbilduši jaunākajiem web standartiem. Ļoti novērtēju izveidotas weblapas elastību un iespēju to papildināt/mainīt saskaņā ar mūsu un klientu vajadzībām.

Baltic GSA
M.Kalniņš

Man ir ļoti patīkami sadarboties ar mājaslapa.lv kolektīvu. Esam veiksmīgi izveidojuši jau trīs mājaslapas.

Profesionāli risinājumu, operatīva palīdzība mājas lapas administrēšanas jautājumos un klienta iespējam pielāgota cenu politika.

SIA Birkenfelds
Toms Zvirbulis

Ņemot vērā, ka esmu jaunā darbiniece un mana saskarsme ar mājas lapas veidotājiem ir bijusi minimāla, tad varu vienīgi teikt, ka jautājumi (jaunu e-pastu izveide, dažādu knifiņu izlabošana, informācijas sniegšana par mājas lapas tehnisko administrēšanu), kuri interesēja mani, tika risināti ļoti ātri un operatīvi. Tīri cilvēcīgi varu teikt, ka atbildes uz jautājumiem tika sniegtas ļoti precīzas un viegli saprotamas arī cilvēkam, kurš ar IT un dažādām administrēšanas lietām nenodarbojas diendienā.

SIA "BCG RIGA"
Evita Morkūna

Labdien!

Sadarbība ir veiksmiga jau kopš pirmās dienas!
Saskaroties ar kādām problēmām vienmēr tās palīdz atrisināt kompetenti, laipni darbinieki, apkalpošana ir augstākajā līmenī.

Problēmas ar mājas lapas darbību nekad nav bijušas, kas liecina par to, ka uzņēmums rūpējas par saviem klientiem.

Paldies jums par ieguldīto darbu un ceram un vēl labāku sadarbību!

Ozo Golfa klubs

Sadarbībā ar SIA „Landors L” ir izstrādātas divas mājas lapas SIA „Troja” produktu grupām un šobrīd tiek turpināts darbs pie nākamajām. Darbs tiek izpildīts saskaņā ar nepieciešamo funkcionalitāti, dizainu un uzbūvi. Īpaši vēlamies uzteikt Andi Silakaktiņu kā zinošu speciālistu, kas vienmēr sniedz operatīvu un kvalitatīvu darbu.

SIA ‘”Troja” (Latvijas Finieris Grupa)
Ginta Gūtmane