Moderns CMS (SVS) - kas tas ir?

Tas nozīme, ka jūsu web lapā vienmēr ir aktuāls saturs, kuru paši varat ātri, ērti un pat patīkami pārvaldīt. Bez papildus maksājumiem, bez speciālam zināšanām, bez problēmām!

Web lapas nav statiskas. Informācija tajās mainās – sākot ar tālruņu numuriem, beidzot ar jaunu pakalpojumu izklāstu. Sarežģītām mājas lapām, kā interneta veikaliem, ērta informācijas rediģēšana un papildināšana ir ikdienas vajadzība – jaunas preces, jaunas preču grupas, utt.

Kas ir CMS?

CMS – no angļu valodas Content Management System – ir satura vadības sistēma. Tā ir web lapas „otra puse”, kuru izmanto tikai web lapas īpašnieks, lai pievienotu jaunu informāciju un rediģētu esošo.

No kā sastāv CMS?


Ko nozīme moderns CMS?

Tas ir CMS, kas pielāgots tieši jūsu uzņēmuma specifikai un lielāko darba daļu dara jūsu vietā. Piemēram, samazina bildes, izvieto jaunumus un akcijas preces sākuma lapā, nosūta vēstkopu tūkstošiem abonentu, izvieto partneru banerus. Moderns CMS piedāvā ievadīt informāciju nevis „balta lapā”,  bet strukturētā šablonā, piemēram, ceļojumu ievadīšanai vai preču aprakstīšanai, kur kādi parametri atkārtojas: cena, krāsa, izmēri, artikuls, utt.

Vēl ir daudz nianšu, kas kļūs skaidras, kad mūsu projektu vadītajs nodemonstrēs CMS demo versiju. Zvaniet 67 220159 vai rakstiet mailto:info@majaslapa.lv
 

Materiālu sagatavoja Antons Sapriko
Majaslapa.lv projektu vadītājs
Materiālu izmantošana ir iespējama tikai ar Majaslapa.lv rakstisku piekrišanu