Google optimizācija (SEO) - mēs ietaupam 21.000 ls reklāmas izdevumu katru mēnesi.

Ko nozīme Google optimizācija?

Tas nozīme, ka pasaules veiksmīgākais uzņēmums Google strādās jūsu uzņēmuma, kā visefektīvākais jaunu klientu piesaistīšanas aģents! Un viņam nav jāmaksā alga :)

Kā tas notiek?

Iedomāsimies, ka jūsu uzņēmums ir saistīts ar baseinu tirdzniecību, Google optimizācija nodrošina – ja kāds interneta lietotājs ievada http://www.google.lv/ atslēgas vārdu „baseini”, tad jūsu web lapa ar jūsu piedāvājumiem un, ar jūsu baseinu katalogu paradīsies pirmajā lapā. Paradīšanās pirmajā lapā nodrošina, ka motivēts apmeklētājs apmeklēs tieši jūsu web lapu!

Ieguvums skaitļos

Google.lv katru dienu apmeklē virs 300,000 cilvēku.
Pēc Google optimizācijas apmeklētība palielinās no 5 līdz 10 reizēm!
Jūsu web lapa apmeklēs tieši motivētie apmeklētāji. Tie, kas šobrīd meklē tieši jūsu piedāvāto preci! Un jūs meklēšanas rezultātos būsiet virs jūsu konkurentiem.

Mūsu uzņēmums katru dienu saviem projektiem piesaista ap 3,000 apmeklētāju no Google.lv. Lai nodrošināt tādu plūsmu ar reklāmas instrumentiem, mums jāiegula ap LVL 700 katru dienu! Svarīgākais – apmeklētāji no Google.lv mūsu resursos pavada vairāk laika un pārskata vairāk lappuses, bet tie, kas atnāk no baneriem parasti pamet mūsu lapas pēc dažam sekundēm.

Kā to var organizēt? 

Pirmkārt – vajadzīga web lapa. (Kā pareizi pasūtīt web lapu?)

Otrkārt, lapai jāizpildās trīs pamat-funkcijām: 1) web arhitektūra, 2) lingvistika un  3) citēšanas indekss lapās ar augstu Google reitingu. (Kas ir Google.lv reitings?)

Kas to var izdarīt?

Teorētiski, to var izdarīt pats uzņēmums, bet ja uzņēmumā nav atbilstošas kvalifikācijas darbinieka, tad jāpiesaista profesionāļi. Kā viņus izvelēties? Ļoti vienkārši – izmantojiet Google.lv, lai viņus atrastu, meklējiet pēc atslēgas vārdiem  „Google optimizācija”.

Ā! Atkal esat šeit? Mēs bijām pirmajā vieta? Protams! Jo Majaslapa.lv ir web studija, kura kopš 2003. gada krāj pieredzi optimizācijas jomā. Mūsu optimizācijas portfolio ir daudz web lapu no dažādām sfērām – tūrisma, mēbeļu, apsaimniekošanas, finanšu pakalpojumiem, utt.

Vairāk informācijas par Google optimizāciju sniegs mūsu projektu vadītāji pa tālruni 67 220159


Materiālu sagatavoja Antons Sapriko
Majaslapa.lv projektu vadītājs
Materiālu izmantošana ir iespējama tikai ar Majaslapa.lv rakstisku piekrišanu