Cik liela var būt mājaslapas cena?

Mājas lapu tirgū cenas variē no 50 līdz 15,000Ls un parasti pasūtītājs nevar novērtēt lapu pirms darba nodošanas, kad viņš sāk to lietot un pamana, ka cerētā ekonomija neizdevās: lapa neparadās Googlā, nevar pievienot jaunu informāciju bez papildus samaksas, bildes jāsamazina pašam, ... (lasīt vairāk par 20 lēto web lapu problēmām).

Vai tieši otrādi – pasūtītājs bauda rezultātus no jaun-izveidotās mājas lapas. Viņam ir ērti un viegli papildināt informāciju, ir padomāts pat par lietām, kuras viņš iepriekš nebija minējis. Lapai ir funkcionalitātes rezerve, lai apmierinātu pasūtītāja vajadzības un attēlotu uzņēmuma izaugsmi arī pēc vairākiem gadiem.
Arī, tikai pēc nodošanas pasūtītājs var novērtēt, ko nozīme Google optimizācija un cik jaunu klientu var atnest Google bez nekādiem papildus ieguldījumiem (Kas ir Google optimizācija?).

No kā veidojās adekvāta web lapas cena?

Pirmkārt, tā neveidojās no programmēšanas darba izmaksām, jo labām web studijām, kuras darbojās jau vairākus gadus visi programmēšanas moduļi jau ir saprogrammēti vairākas reizes. Tie tiek tikai pilnveidoti un pielāgoti katram jaunajam pasūtījumam. Tikai iesācēji un studenti izstrādā visu no jauna, kas ir dārgi, ilgst vairākus mēnešus (vai dažreiz arī gadus!), turklāt jūs būsiet pirmais, kas testēs viņu darbus un labos viņu kļūdas.

Kvalitatīvas web lapas cena veidojas no


Pasūtījuma kvalitāti nodrošina vairāki cilvēki – projektu vadītājs, dizainers, programmētājs, testētājs. Viņi nodrošina jūsu uzņēmuma veiksmīgu biznesu un imidžu, iegulda katrā projektā no pāris nedēļām līdz vairākiem mēnešiem. Var viegli aprēķināt, ka kvalitatīvas  mājas lapas nevar izmaksāt ne 50, ne 100  un arī, ne pāris simtus latu.

Ja sastopaties ar šadu „lēto” piedāvājumu, mēs iesakām no sākuma iepazīties ar rakstu par 20 problēmām ar lētam mājas lapām , lai no tiem izvairīties.

Konkrēti mūsu darba pieredzē bija web lapas, kas attaisnoja izstrādes cenu – 450Ls un mājas lapas, kas izmaksāja virs 4,000Ls. Sīkāku informāciju var saņemt pie mūsu projektu vadītājiem 67 220159,  mailto:info@majaslapa.lv
 

Materiālu sagatavoja Antons Sapriko
Majaslapa.lv projektu vadītājs
Materiālu izmantošana ir iespējama tikai ar Majaslapa.lv rakstisku piekrišanu